Prosinec 2012

Nový dess

29. prosince 2012 v 19:10 | Fluttershy
Takže je tady! Už od včerejška mám nainstalovaný nový dess a oficiálne 1. na tomto blogu. K některým příležitostem ho možná vyměním, ale skusím s ním vydržet co nejdélew, abych nebyla nevděčná autorce, kterou je Chs-animal-love.Tímto bych ti chtěla moc poděkovat a popřát ti mnoho úspěchů do nového roku, ale i vám ostatním!
Téma dessu jsem si zvolila, podle své přezdívky a obrázek jsem vybrala(ty černý brýle), protože nejsem vždycky jenom milá a přívětivá, ale většinou jo. Taky vám chci dokázat, že můj malý pony není jenom kravina pro mimina, ale nornální seriál(s zaměřením na mladší děti Mrkající ), proto vám sem přidám pár fanmade obrázků a super remixy písní použirých v seriálu. Nemusí se líbyt každýmu a chápu, že na seriály má každej jinej vkus, ale aspoň si zkuste poslechnout ty písničky(stačí kousek) a pak napište svůj názor do komentů.
Tyhle jsou moje nejoblíbenější:Doufém, že se vám líbyly, tyhle dvě jsou moje nejoblíbenější, ale je to věc vkusu.
Taky doufám, že budete hlasovat v anketě, Jak se vám líbí noví dess(pod článkem) a Jak se vím líbí způsob mého psaní(v menu).
Jinak díky za návštěvy a prosím o stálé návštěvníky a ne jen jednorázové komenty.

Protest, proti novému Blogu

28. prosince 2012 v 18:26 | Fluttershy
Jistě jste si všimli převratné novinky - Nového vzhledu blog.cz . Nebo nevím jestli se té nepřehledné slátanině tak dá říkat. Ale pokud sledujete Srdce blogu , padá tam rekord komentářů . Je 18:06 a po stisknutí f5 je tam rekordně 595 komentářů. Ale já tady nejsem od kecání, nýbrž od toho, že jsem chtěla založit protest proti tomuto kabátku. Možná se vám to zdá jako nesmyslný a dětinský čin, ale mě ne.
Samozřejmně, že si můžeme v nastavení zvolit, aby se nám zobrazovali posledních 5 komentářů, ale jak se dozvíme když nám někdo okomentuje měsíc starej článek ?! (tak mlžeme zadat aby nám komentáře chodili emailem, ale nebudu to každej den mazat :D) nicméně na srdci blogu jsem se s několika blogery domluvila na tzv. petici či protestu, ano a to proti tomuhletomu (húú já jsem zas napsala slátaninu vonejch slov x'D) vzhledu.
Pokud chcete také protestovat, dejte si na blog ikonku!
Ikonka:
A banner:
Článek zkopírovala z blogu Coffel- http://coffol.blog.cz
A já jsem ho zkopírovala z blogu http://protestujeme.blog.cz/1212/o-co-jde

Nový Čaroděj se země Oz

28. prosince 2012 v 13:58 | Fluttershy
Na e- mail mi chodí dost videí z youtube a většinou je jich tolik, že je ignoruju, ale tě'd mi přičel odkaz na ukázku na Čaroděje ze země Oz a docela mě to zaujalo. No podívejte se sami.
Do komentů napište, jestli byste na to šli a prostě, co na to říkáte.

Nový brýle

28. prosince 2012 v 12:38 | Fluttershy
Dneska mi mamka volala, že už mi udělaly nový brýle. Asi před týdnem jsem byla na očním a tam jsem s mamkou kupovala svouje nový brýle. Jsou modrý a krásný a prostě moc hezký. Měly by to býtBenettonky. Nemůžu se jich dočkat, ale dostanu je, asi až 2.1(zrovna na narozky mojí sestry).Nerozhodný Prostě mi to nepříjde fér, ale nemůžu zase mamku nutit každej den chodit do města. Až je dostanu přidám sem jejich fotku.
PS: Jo a ještě jsem vám chtěla říct, že se už dělá na dessu, tak na něj se taky už moc těším.

Adoptované zvířátko

28. prosince 2012 v 9:34 | Fluttershy
Na blogu své ségry jsem si adoptovala zvířátko je to roztomilá žabička Jake
Doufám, že se vám líbí, stejně, jako mě Mrkající

PRAVIDLA a Co je vlastně RPG?

26. prosince 2012 v 11:10 | Fluttershy |  RPG
Hodně z vás určitě zná RPG hry, možná všuchni, ale stejně poro ty, kteří neví o co jde vysvětlím.
RPG hra, je to, že si vymyslíte vlastní postavu, její chování, vzhled(místo něho můžete poslat odkaz na obrázek) a vejdete do chatu, na který naleznete odkaz v menu.
Dále je jen na vás, co vaše postava řekne, nebo udělá. Když vaše postava mluví píšete normálně, ale když chcete napsat, že něco dělá, tak část textu, kdy popisujete co dělá dáte do takovíchto-> *hvězdiček*.

PRAVIDLA MÉHO RPG
Já nebudu jeden z těch lidí, kteří mají všichni stejnej návod a pravidla na RPG, protože hzo všichni zkopírovali ze stejné stránky. Napíšu si vlastní, takže budou možná trochu odlišná, ale prosím všechny případné hráče, aby si je přečetli.
1.V místnosti mluvte slušně, hrubě si nadávejte doma
2.Buďte originální a pište klidně i blbosti(někdy možná zadám téma, třeba, že si každej může vybrat superschopnost), nekopírujte knížky
3. Nesmíte ovlivňovat ostatní, třeba, když nesmíte psát: *Vyšla jsem z místnosti a Luci šla za mnou.*, protože hráč ,který hlaje Luci se může rozhodovat sám.
4.Dělejte, jen věci, které jsou reálné(s víjímkou těch superschopností)
5.Nepište smajlíky a zdrobněliny(v běžném životě je taky nepoužíváte)

Děkuji, za návštěvy a prosím o dodržování pravidel

Dess se začíná rýsovat!

25. prosince 2012 v 19:10 | Fluttershy
Můj blog se od rána, kdy jsem ho založila docela pohnul, nebo aspoň víc, než jsem čekala.

1. první komentáře a blogeři komentujou
Už se mi tady oběvily nějáké povzbuzující komentáře, které po mě vlastně chtějí, abych komentovala jejich blogy. Aby bylo jasno tohle mi NEVADÍ, ale byla bych ráda, kdyby jste na můj blog ještě nekdy přišli a třeba si mě dali do odkazů, ale nikoho nenutím! Taky bych chtěla poděkovat těmto komentářům, za podporu, protože mi to dává naději, že si tenhle blog ještě někdo, kromě mě čte.

2.písně
Přidala jsem po dlouhé snaze 1.písničku na blogu je to Gaurdian angel z filmu Let ti shine
Dám sem pár dalších svích oblíbených písniček a do komentů mu pak můžete napsat, jsetli je znáte a ,jestli se vám líbí, prostě váš dojem.

3.menu
Udělala jsem počátek dessu. Mylím, že není špatnej, protože je to jeden z mích prvních a snad se líbí i vám a zpříjemní vám pobyt na tomhle blogu. Zbytek desu plánuju dodělat, asi do konce týdne, ale pokud někdo děláte dessy a byli byste ochotní udělat ho začínající blogerce, tak určitě beru(kdyžtak mi napište do konentů)!
To je asi vše, co se na blogu dosud stalo. Moc toho není, ale je to 1. den, tak co byste chtěli?

1. článek, aneb co jsem dostala k vánocům

25. prosince 2012 v 11:14 | Fluttershy
Takže, pro začátek bych vás(zatím nikoho) chtěla přivíta na svém blogu. Bude asi o všem co mě napadne, o všem, co mě baví a až se mi tu oběví nejácí navštěvníci blogu, tak o věcech, které mi navrhnete.
Svou přezdívku jsem zvolila, podle Fluttershy z My litle pony, protože jsem jí chováním docela podobná. Jsem podne spolužáků tichá a zamlklá, ale tady na svím blogu se VYŘVU.
Ty vánoce. Dostala jsem spoustu oblečení a knížku, jako většina lidí.

Taky pár dalších věcí, který vám možná vyfotím a dám sem na blog.
Zatím se tenhle týden můžete těšit na moje oblíbený písničky(převážně Linkin park), filmy a další, snad zajímavý věci.
PS:těm, co se dostali v článku, až sem moc děkuju
PPS:Chtěla jsem přidat obrázky, ale bohužel mi to nešlo. Bez nich je článek krátký a ne tak dobrý, ale snad vám to nevadí.